Nowa propozycja na weekendy!

Zostały wprowadzone nowe bilety na przejazd pociągiem RETRO połączone z odwiedzinami rodzinnego parku rozrywki Śmiechominek.
Opcja odwiedzin Śmiechominek- rodzinny park rozrywki zmienia harmonogram wycieczki zastępując spacer z przewodnikiem po Puszczy Kampinoskiej oraz piknik z ogniskiem w Osadzie Puszczańskiej. Pasażerowie zabierani są przez podstawiony autokar (Wilcze Tułowskie -Śmiechomiek-Tułowice) na ok. 2,5 h.

Co to jest Śmiechominek- rodzinny park rozrywki?

Z miłości do ludzi i zwierząt powstał Śmiechominek. Zapraszamy Państwa do naszej arkadii, gdzie Matylda (wielbłąd) rozdaje buziaki, Maja, Gucio i Filipek (alpaki) zaglądają w oczy, a cała rodzina kangurków czeka na koniczynkę. Karmienie ich to niewątpliwa przyjemność. Urokliwe miejsce jest położone między Wisłą a Puszczą Kampinoską. Rozległy, ogrodzony teren przysposabia do odpoczynku i dobrej zabawy. Plac zabaw z drewnianymi odpowiednikami naszych zwierzaczków, dmuchaniec Alladyn i karuzela zapewnią maluchom i starszakom moc niezapomnianych wrażeń. Staw w kształcie serca potrafi roztkliwić a las ze swoim zapachem przenieść w inny wymiar. Dopełnieniem jest nasza pizza z opalanego drewnem pieca. Zapraszamy.

● Bilet RETRO normalny ŚMIECHOMINEK – 48 zł
● Bilet RETRO ulgowy ŚMIECHOMINEK – 42 zł

Kasa biletowa
tel. +48 46 862 59 75 (w godzinach otwarcia Muzeum)