Szukasz nietypowej przestrzeni dla swojej konferencji lub spotkania biznesowego? Muzeum Kolei Wąskotorowej otwiera przed Tobą drzwi do wyjątkowej sali konferencyjnej o powierzchni ponad 80m², gdzie historia łączy się z nowoczesnością.

Oto, dlaczego warto skorzystać z naszej oferty:

Dostępność przez cały tydzień: Nasza sala konferencyjna jest do Twojej dyspozycji od poniedziałku do niedzieli, umożliwiając elastyczne planowanie i organizację spotkań.

Prosty proces rezerwacji: Zarezerwuj salę osobiście w kasie muzeum, telefonicznie pod nr +48 46 862 59 75  lub poprzez e-mail: rezerwacja@stacjamuzeum.pl

Przystępne ceny w godzinach otwarcia muzeum: Wynajmij salę na spotkanie do 80 osób w godzinach otwarcia muzeum za jedyne 200 zł plus 23% VAT. To doskonała okazja, by zintegrować wyjątkową atmosferę muzealną z Twoim wydarzeniem.

Elastyczność poza godzinami otwarcia: Jeśli marzysz o wyjątkowym spotkaniu poza standardowym czasem, wynajęcie sali do 80 osób po godzinach otwarcia muzeum to koszt 300 zł plus 23% VAT.

Skontaktuj się z nami już dziś i zrób rezerwację!

Informacje dodatkowe:

Koszt wynajmu Sali nie obejmuje zwiedzania muzeum i skansenu.

Ewentualne wynajęcie cateringu jest po stronie wynajmującego.