Wagon kolejowy jest udekorowany kolorowymi balonami i girlandami, tworząc przytulną atmosferę na uroczystość. Drewniane ławki ustawione są wzdłuż pojazdu, a okna z zielonymi zasłonami wpuszczają światło do środka. Stolik na końcu wagonu jest przygotowany na przyjęcie z nakryciami i dekoracjami.

Zorganizuj urodziny swojego dziecka w Muzeum Kolei Wąskotorowej w Sochaczewie! Taka forma zabawy, to nie tylko możliwość świętowania z koleżankami i kolegami w otoczeniu zabytkowych pociągów, makiet i modeli, ale także doskonała okazja do zwiedzania muzeum z przewodnikiem.

W naszym skansenie można wejść do prawdziwych parowozów i zjeść urodzinowy poczęstunek w wagonie barowym.

PAKIET I – IMPREZA W MUZEALNEJ SALI KONFERENCYJNEJ

KOSZT 500 zł (czas trwania: 2 godziny)

Cena zawiera:

• bilety wstępu,
  • wystrój sali,
  • zwiedzanie sal wystawowych i skansenu z przewodnikiem,
  • zabawy w sali urodzinowej

Rodzice we własnym zakresie dostarczają: talerzyki, kubki i łyżeczki oraz wszystkie napoje i posiłki.

Grupa może liczyć do 25 osób, łącznie z opiekunami.

Istnieje możliwość wydłużenia czasu trwania przyjęcia do 180 min za dodatkowąopłatą 300 zł. Możliwe jest wtedy zorganizowanie ogniska.

PAKIET II – IMPREZA W WAGONIE BAROWYM PODCZAS PRZEJAZDU MUZEALNYM POCIĄGIEM (obowiązuje w trakcie trwania sezonu turystycznego od maja do października)

KOSZT 1800 zł (czas trwania: 6 godzin)

Cena zawiera:

• bilety wstępu,
  • wystrój wagonu,
  • zwiedzanie sal wystawowych i skansenu z przewodnikiem,

Grupa może liczyć do 26 osób, łącznie z opiekunami.

Regulamin organizacji urodzin w Muzeum Kolei Wąskotorowej w Sochaczewie

e-mail: rezerwacja@stacjamuzeum.pl