Zielona lokomotywa z literą

W sobotę 18 lutego w naszym muzem odbył się „Karnawał na wąskim torze 2023”. Było to kolejne wydarzenie z programu „Ferii z wąskotorówką 2023”. W ramach imprezy, której współorganizatorem było Przedszkole „Leśne Skrzaty” w Sochaczewie odbyły się dwa bezpłatne przejazdy pociągiem Retro na trasie Sochaczew Wąskotorowy – Sochaczew Miasto – Sochaczew Wąskotorowy. Po powrocie z wycieczki zaprosiliśmy pasażerów na bal karnawałowy „Roztańczona ciuchcia” z licznymi grami i zabawami dla najmłodszych. Rozpaliliśmy również ognisko w skansenie. W tym dniu bawiło się z nami 349 osób.

Dziękujemy za odwiedziny!

Fot. Marta Przygoda, Monika Szymańska, Tomasz Karolak