19.06.2020

W trudnym czasie pandemii koronawirusa, kiedy bramy Muzeum Kolei Wąskotorowej w Sochaczewie są zamknięte, a większość Polaków, chcąc nie chcąc, przebywa w domu, zapraszamy do wirtualnej podróży w świat kolei wąskotorowej.

Niniejszym postem rozpoczynamy cykl prezentacji materiałów filmowych zrealizowanych w naszej placówce w ostatnich kilku latach. Na pierwszy ogień idzie jeden z odcinków cyklu „Krótki film o Mazowszu”, który był kręcony dnia 16 września 2018 r. w trakcie obchodów „Europejskiego Dnia Maszynisty Kolejowego” i emitowany na antenie TVP3 Warszawa. Miłego oglądania!

Materiał zrealizowany jako jeden z odcinków cyklu "Krótki film o Mazowszu", który był kręcony dnia 16 września 2018 r. w trakcie obchodów "Europejskiego Dnia Maszynisty Kolejowego" i emitowany na antenie TVP3 Warszawa.

"Krótki film o Mazowszu" - Muzeum kolei wąskotorowej w Sochaczewie