Ciasteczka! Uwaga! Używamy ciasteczek. Korzystanie ze strony stacjamuzeum.pl oznacza, że zgadzasz się na ich używanie. Więcej informacji znajdziesz w zakładce

Ok, zamknij
05.04.2020

Szanowni Państwo,

Z powodu pandemii związanej z rozprzestrzenianiem się wirusa SARS-CoV-2, wiele placówek kulturalnych w naszym kraju zostało czasowo zamkniętych ze względów bezpieczeństwa. Rozumiemy jak ważna w tej sytuacji jest tzw. narodowa kwarantanna i w pełni podporządkowujemy się rozporządzeniom władz państwowych w tej sprawie.

Niestety, zamknięcie Muzeum Kolei Wąskotorowej w Sochaczewie, które nastąpiło 13 marca, spowodowało znaczne pogorszenie naszej sytuacji finansowej, dlatego dziś, zwracamy się do Państwa z apelem i prośbą o zakup tzw. wirtualnego vouchera, który jest jednocześnie biletem wstępu z odroczonym terminem realizacji do końca 2020 roku. Będzie go można zrealizować kiedy tylko muzeum zostanie ponownie otwarte dla zwiedzających.

Wartość vouchera odpowiada cenom biletów wstępu: 12 zł dla biletu normalnego oraz 6 zł dla biletu ulgowego (sprawdź komu przysługuje bilet ulgowy)

Aby kupić wirtualny voucher:

1. Wejdź na stronę internetową swojego banku.

2. Na nasz nr konta 32 1020 1026 0000 1102 0270 2629 przelej kwotę 12 zł, 6 zł lub ich wielkokrotność. Jeden voucher obowiązuje tylko dla jednej osoby. W tytule przelewu wpisz słowo „Voucher” + ich ilość i rodzaj, np. 1N (jeden Normalny), 2N + 1U (dwa Normalne i jeden Ulgowy) + swój adres email.

3. W ciągu kilku dni po zaksięgowaniu Twojej wpłaty voucher zostanie przesłany na adres e-mail wskazany w tytule przelewu.

4. Odwiedź nas w dowolnym dniu otwarcia do końca 2020 roku. Pokaż voucher przy kasie (wydrukowany lub na urządzeniu elektronicznym) by otrzymać bilet.

5. Ciesz się wizytą 🙂

Z góry bardzo dziękujemy za zakup i pomoc w tym trudnym dla nas wszystkim czasie.

UWAGA: Zakupiony voucher nie podlega zwrotowi.

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 oraz art. 14 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, informujemy iż zgromadzone za pośrednictwem przelewu elektronicznego dane osobowe, przetwarzane będą przez Stację Muzeum, tylko w celu przesłania drogą elektroniczną voucheru osobie kupującej.


krotkifilmomazowszu