Ciasteczka! Uwaga! Używamy ciasteczek. Korzystanie ze strony stacjamuzeum.pl oznacza, że zgadzasz się na ich używanie. Więcej informacji znajdziesz w zakładce

Ok, zamknij
11.10.2021

Muzeum Kolei Wąskotorowej w Sochaczewie zaprasza do udziału w lekcjach muzealnych. Do wyboru mamy zajęcia w formie stacjonarnej, plenerowej lub online. W tym roku szkolnym z naszej oferty edukacyjnej skorzystało wiele grup szkolnych i przedszkolnych. W zajęciach wzięli udział m.in. uczniowie z Przedszkola Niepublicznego „Akademia Smyka” w Sochaczewie, Szkoły Podstawowej im. Stefana Batorego w Lesznie (pow. warszawski zachodni), Niepublicznej Katolickiej Szkoły Podstawowej im. Bł. Ks. Jerzego Popiełuszki we Władysławowie (pow. piaseczyński), Szkoły Podstawowej nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi im. Tadeusza Kościuszki w Ozorkowie (pow. zgierski), Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Żeronicach (pow. kutnowski), Szkoły Podstawowej im. 37 Łęczyckiego Pułku Piechoty im. ks. Józefa Poniatowskiego w Pleckiej Dąbrowie (pow. kutnowski), Szkoły Podstawowej im. Szarych Szeregów w Strzelcach (pow. kutnowski), Liceum Ogólnokształcącego im. Adama Mickiewicza w Żychlinie (pow. kutnowski), Szkoły Podstawowej nr 5 z Oddziałami Integracyjnymi im. Powstańców Śląskich w Wieluniu, a także grupy dzieci i młodzieży umówione przez Biuro Turystyczne „Guliwer” w Legionowie i Biura Podróży WORD TRAVEL s.c. w Piasecznie.

 

Wszystkim dziękujemy za wizytę, a wszystkich zainteresowanych zapraszamy do odwiedzenia Muzeum Kolei Wąskotorowej w Sochaczewie.

 

Fot. Łukasz Popowski, Tomasz Karolak, Monika Szymańska


Centrum Edukacyjno-Turystyczne
tel. 46 862 59 75
e-mail: centrum@stacjamuzeum.pl

20210915_131213