01.12.2021

Już w najbliższy piątek, 3 grudnia br. przypada Międzynarodowy Dzień Osób Niepełnosprawnych. Muzeum Kolei Wąskotorowej w Sochaczewie często gości w swoich progach osoby niepełnosprawne i nie zapomina o ich święcie. W ramach wydarzenia „Wąskotorówką bez barier 2021” po raz kolejny włączamy się w jego obchody.

Z tej ważnej okazji przygotowaliśmy specjalną ofertę skierowaną do osób niepełnosprawnych i ich opiekunów. W jej ramach proponujemy:

• bezpłatny wstęp dla osób z niepełnosprawnością i ich opiekunów w godzinach pracy muzeum, tj. od 9:00 do 17:00,
  • bezpłatne zwiedzanie muzeum z przewodnikiem dla osób z niepełnosprawnością i ich opiekunów.

Zainteresowanych rezerwacją zwiedzania z przewodnikiem prosimy o zgłoszenia pod numerem telefonu 46 862 59 75 bądź pod adresem e-mail centrum@stacjamuzeum.pl.

Fot. zdjęcie poglądowe przedstawiające część makiety Sochaczewskiej Kolei Wąskotorowej znajdującej się w naszym muzeum.

makieta wąskotorowa