16.09.2023
Szereg klasycznych Mercedesów jest zaparkowany jeden za drugim wzdłuż brukowanego obszaru, tworząc kolorowy sznur pojazdów. Samochody są w różnych kolorach, w tym białym, czerwonym i niebieskim, z błyszczącymi chromowanymi detalamia. W tle widać zadrzewioną okolicę oraz niskie, nieobciążone znakami budynki, które mogą być częścią muzeum.

16 września w godz. 12:00-15:00 teren Muzeum Kolei Wąskotorowej w Sochaczewie zapełnią zabytkowe Mercedesy uczestników „33 Zlotu MB/8 Club Poland „Ziemia Łowicka 2023”.

Nasze muzeum jest jednym z przystanków kilkudniowej imprezy, która odbędzie się w dniach 14-17 września w Nieborowie.

100 uczestników zlotu będzie mogło poznać bogatą historią sochaczewskiej wąskotorówki podczas zwiedzania z przewodnikiem.

33 Zlot MB/8 Club Poland "Ziemia Łowicka 2023" w Muzeum Kolei Wąskotorowej