15.01.2024 - 16.01.2024
Plakat promujący warsztaty artystyczne przedstawia radosnego bałwana otoczonego przez dwoje dzieci, wszystkie postacie uśmiechają się i trzymają pędzle. Tło składa się z niebieskiej zimowej scenerii z płatkami śniegu, a data

Wraz ze szkołą Easy English zapraszamy dzieci na fascynującą podróż do świata sztuki i języka angielskiego w naszym unikalnym warsztacie artystycznym. Drewniany warsztat artystyczny oferuje nie tylko możliwość wyrażenia swojej kreatywności poprzez pracę z drewnem, ale również jest doskonałą okazją do rozwijania umiejętności językowych w twórczej atmosferze. Dzięki wspólnej pracy dzieci poznają nowe słownictwo i osłuchują się z językiem angielskim podczas dobrej zabawy.

Przygotujcie się na kreatywną zabawę z drewnem, która umili czas ferii zimowych!

INFORMACJE ORGANIZACYJNE:

Warsztaty odbywają się 15 i 16 stycznia 2024 r w godzinach: 10:00, 11:15 oraz 12:30.

Warsztat trwa 60 min i jest przeznaczony dla dzieci od 7 do 10 lat.

Maksymalna ilość dzieci na warsztacie to 12.

Warsztaty obywają się w ramach ceny biletu ulgowego wstępu do muzeum (10 zł).

Rezerwacja pod nr telefonu: 46 862 59 75 oraz pod adresem e-mail: rezerwacja@stacjamuzeum.pl

e-mail: rezerwacja@stacjamuzeum.pl