27.10.2023
Jest to kolorowy plakat informujący o wydarzeniu związanym z dyniami w muzeum kolejnictwa. Widoczne są dyń, miękkie wełniane szale i liście, które ustawione są na białym tle, tworząc jesienną kompozycję. Tekst na plakacie zapowiada party z animacjami, artystycznymi warsztatami i poszukiwaniem cukierków.

Już 27 października o godz. 17:00 zapraszamy na fluo party z grupą animatorów „Elsa i Spółka”! Przebierzcie się w kostiumy i przygotujcie się na świetną zabawę. Czekają na Was zajęcia taneczno-ruchowe, warsztaty artystyczne, tatuaże świecące w ciemnościach i poszukiwanie cukierków w naszym skansenie.

Czas trwania: 120 minut.

Koszt udziału dziecka to 60 zł.

Ilość miejsc ograniczona. Obowiązują zapisy pod adresem e-mail: rezerwacja@stacjamuzeum.pl lub pod nr telefonu: +48 46 862 59 75. Opłaty dokonuje się w dniu wydarzenia w kasie muzeum.