25.11.2022 - 27.11.2022

9  zł za bilet normalny wstępu do Muzeum Kolei Wąskotorowej w ramach akcji Polskiej Organizacji Turystycznej POLSKA ZOBACZ WIĘCEJ – WEEKEND ZA PÓŁ CENY.

Muzeum Kolei Wąskotorowej w Sochaczewie oraz Stacja Muzeum w Warszawie  biorą udział w 9 edycji akcji POLSKA ZOBACZ WIĘCEJ – WEEKEND ZA PÓŁ CENY.

W dniach 25-27.11.2022 roku  bilet normalny wstępu do Muzeum Kolei Wąskotorowej w Sochaczewie oraz do Stacji Muzeum w Warszawie będzie można zakupić z 50 % zniżką. Jego koszt wyniesie 9 zł.

Akcja POLSKA ZOBACZ WIĘCEJ – WEEKEND ZA PÓŁ CENY to kampania realizowana przez Ministerstwo Sportu i Turystyki oraz Polską Organizację Turystyczną, skierowana zarówno do branży turystycznej, jak i turystów. Dzięki niej każdy Polak może odkrywać piękno naszego kraju w korzystnych cenach.