08.06.2019
Serdecznie zapraszamy wszystkim symaptyków motoryzacji na ,,X Zlot Zabytkowej Motoryzacji i Rajd im. Ks. Władysława Druckiego-Lubeckiego''.

Już 8 czerwca w Muzeum Kolei Wąskotorowej odbędzie się ,,X Zlot Zabytkowej Motoryzacji i Rajd im. Ks. Władysława Druckiego-Lubeckiego''. Udział w nim wezmą kluby, organizacje i osoby będące posiadaczami pojazdów zabytkowych (w tym militarne, motocykle, rowery…) zajmujące się zabytkową motoryzacją o wysokim stopniu oryginalności, wyprodukowane do 1990 roku.

Ramowy harmonogram przedstawia się następująco:

9:00 - Rejestracja (Muzeum Kolei Wąskotorowej w Sochaczewie ul. Licealna 18),

9:30 - Oficjalne otwarcie Zlotu i Rajdu,

10:45 - przejazd kolumną do Teresina (przy Stacji PKP) (dla pojazdów, które nie biorą udziału w Rajdzie),

10:50 - Start 1-ej załogi do 1 Etapu Rajdu (PS1 Entliczek Pętliczek),

11:00 - Próba sportowa PS2 (parking przy Starostwie Powiatowym ul. Botaniczna),

11:30 - 13:00 - Konkurs elegancji Skwer Niepodległości, ulica Torowa (przy Stacji PKP Teresin),

13:00 - Start 1-ej załogi do 2 Etapu Rajdu (po starcie ostatniej załogi kolumna jedzie do Dworu w Strzyżewie tam PS dla wszystkich uczestników (w miejscu starego PGR),

16:30 - koniec 2 Etapu Rajdu (Dwór Strzyżew),

17:00 - Obiad dla uczestników Zlotu/Rajdu (Dwór Strzyżew - Karczma),

18:00 - Ogłoszenie wyników + rozdanie nagród (Dwór Strzyżew - Sala Balowa)

20:00 - BAL KOMANDORSKI w Dworze w Strzyżewie (chętnych uczestników - koszt. 150 PLN/os).

Wszelkie dodatkowe informacje dotyczące zgłoszeń, warunków uczestnictwa itp.: www.e-sochaczew.pl oraz zzm.e-sochaczew.pl.