Ciasteczka! Uwaga! Używamy ciasteczek. Korzystanie ze strony stacjamuzeum.pl oznacza, że zgadzasz się na ich używanie. Więcej informacji znajdziesz w zakładce

Ok, zamknij
03.03.2021

Muzeum Kolei Wąskotorowej w Sochaczewie zaprasza grupy zorganizowane do udziału w szerokiej gamie lekcji online. Nasza specjalna oferta edukacyjna została przygotowana zarówno z myślą o wychowankach przedszkoli, poszczególnych typów szkół podstawowych i ponadpodstawowych, jak również o osobach dorosłych.

Proponujemy zajęcia w ramach trzech bloków tematycznych:
• „Podróż w czasie koleją wąskotorową”,
• „Opowieści starych lokomotyw”,
• „Po torach w przeszłość ziemi sochaczewskiej”.

Wszystkie lekcje z poszczególnych bloków tematycznych odbywają się od poniedziałku do piątku, trwają 40 minut i kosztują 60 zł (za grupę do 25 osób). Niezbędnym warunkiem technicznym realizacji zajęć jest zainstalowanie przez zamawiającego i uczestników platformy komunikacyjnej Microsoft Teams.

W celu zarezerwowania lekcji należy wysłać e-mail na adres: centrum@stacjamuzeum.pl. Pracownik muzeum skontaktuje się z zamawiającym w celu potwierdzenia rezerwacji, uzgodnienia kwestii technicznych, udostępnienia linku z zaproszeniem do dołączenia do zajęć i pozytywnej weryfikacji jakości połączenia internetowego. Grupa ma prawo dokonać zmiany terminu lekcji lub anulować rezerwację najpóźniej w terminie 24 godzin przed wyznaczoną godziną ich rozpoczęcia. Chcąc anulować rezerwację lub zmienić termin zajęć, należy wysłać e-mail na adres centrum@stacjamuzeum.pl lub zadzwonić pod numer telefonu +48 46 862 59 75.

Informacje niezbędne przy dokonywaniu rezerwacji:
• proponowany temat,
• proponowana data i godzina,
• liczba uczestników (minimalna liczba wynosi 5 osób, a maksymalna – 25 osób),
• imię i nazwisko oraz numer telefonu opiekuna lub osoby do kontaktu,
• dane niezbędne do wystawienia faktury.

Faktura zostanie wystawiona najpóźniej w terminie 7 dni kalendarzowych po zrealizowaniu lekcji. Podstawą do wystawienia dokumentu jest rezerwacja dokonana drogą elektroniczną. Płatność za fakturę na rachunek bankowy o numerze 32 1020 1026 0000 1102 0270 2629 musi nastąpić najpóźniej do 15. dnia miesiąca następnego w stosunku do tego, w którym odbyły się zajęcia. Rezerwacja lekcji jest równoznaczna z wyrażeniem zgody na otrzymanie drogą mailową faktury w formacie PDF.

Oferta lekcji online Muzeum Kolei Wąskotorowej w Sochaczewie

Lekcje muzealne online w Muzeum Kolei Wąskotorowej w Sochaczewie